Návrh osvětlení do poslední žárovky podle vašich potřeb

ikona posuvnik zidle-1200_1170x330_acf_cropped

Stěhujete se do nového bytu, stavíte si dům, pořizujete své firmě nové prostory… Návrh osvětlení vám zajistí světlo, které je zdravé, vysoce funkční, zjednoduší vám život a ještě je krásné. Plus zajistí atmosféru pro každou náladu! Díky dobře promyšlenému konceptu osvětlení můžete mít interiér, který nemá jen tak někdo.

 

>Tento článek je primárně určen laické veřejnosti pro zjednodušené vysvětlení problematiky.<

 

4 hlavní důvody proč si dopřát návrh osvětlení od odborníků

1. Bez zkušeností a odborných znalostí by vám mohlo správné rozvrhnutí osvětlení vašeho prostoru způsobit nejednu vrásku. A výsledek by ani přes vaše maximální nasazení nemusel být dokonalý.

Specialisté přitom přesně vědí, jaká světla zvolit pro kuchyni, jaká jsou ideální pro koupelnu nebo kancelář. Znají zásady pro osvětlení multifunkčních prostor, jako je obývák nebo dětský pokoj. Umí to vypočítat, navrhnout i doporučit konkrétní světla.

 

2. Máte rádi vychytávky typu chytrý telefon a rádi byste si život ulehčili díky inteligentním technologiím i doma/v kanceláři? Odborníci vám navrhnou a zajistí osvětlení právě s chytrým ovládáním světel pro celý objekt.

 

3. Uvědomujete si, že světla NEJSOU “jen” světla? Je to tak. Krásná svítidla jsou hezká sama o sobě na pohled, ale když jsou správně rozvržena, získáte funkce navíc. Díky tomu si můžete prostřednictvím např. ztlumování intezity světla nebo měněním barev dopřát večer v obýváku příjemnou atmosféru. Máte-li dobře navržené osvětlení v jídelním prostoru, podporuje to chuť k jídlu. A výrazně jiné světelné podmínky má ložnice než třeba dětský pokoj.

 

4. S odborníky dosáhnete maximálně možného šetření peněz i přírody. Spolupracují s výrobci světel a vyberou vám svítidla v optimálním poměru kvality a ceny. Poskytnou potřebný poradenský hlas při výběrových řízeních na projekty a dodávku svítidel.

Odborníci dokážou zapracovat veškeré dostupné přirozené světlo v objektu (díky měření osvětlení) a doplní jej vhodně umělým. Nainstalují svítidla s maximální životností s minimální nutností údržby. Tak šetříte nejen finance, ale i čas a nervy.

 

Umístění osvětlení také nezměníte tak lehko jako výměnu lampy, která se vám po letech přestane líbit. To by znamenalo stavební úpravy, což dodatečně není vždy možné.

Osvětlení je proto dobré chytře navrhnout hned na začátku, ideálně už při vzniku projektu, pokud je to možné. Specialisté vám zapracují odsouhlasený návrh osvětlení do projektové dokumentace.

 

Líbí se vám představa, že vám osvětlení vyřeší fachmani?

26.03.2018