Řízení osvětlení

Navrhujeme, oživujeme a servisujeme systémy řízení osvětlení. Nastavujeme inteligentní řízení osvětlení reagující na přítomnost osob, pohyb, intenzitu denního osvětlení, denní dobu. Navrhujeme světelné scény pro víceúčelové využití místnosti v závislosti na aktuálně provozované činnosti.

ikona posuvnik Rizeni-osvetleni

Nové možnosti řízení osvětlení a úspory energie

Nastavujeme inteligentní řízení osvětlení reagující na přítomnost osob, pohyb, intenzitu denního osvětlení, denní dobu. Navrhujeme světelné scény pro víceúčelové využití místnosti v závislosti na aktuálně provozované činnosti.

Centralizované řízení osvětlení budovy

S možností vzdáleného dohledu z centrálního dispečinku.

Kanceláře a veřejné budovy

Řízení osvětlení pro samostatné kanceláře i open office, včetně společných prostor. Pro úsporu energie s důrazem na co největší variabilitu využití prostor.

Prodejny a obchodní centra

Řízení osvětlení obchodních center pro vytvoření dynamických světelných efektů obchodních prostorů.

Hotely a restaurace

Řízení osvětlení přispívá k navození světelných nálad návštěvníků.

Průmyslové budovy

Řízení  osvětlení pro výrobní závody, sklady a logistická střediska. Reagujeme na intenzitu denního osvětlení a přizpůsobujeme umělé. Pro úsporu nákladů, maximální výkon a bezpečnost práce.

Zavolejte nám hned

ENVIspot a.s. 244 404 569

Zobrazit více kontaktů

Prověřte si naše služby sami

Název Činnost Kategorie Datum
Danube House

Realizace systému řízení osvětlení DALI

Řízení osvětlení Lis 2018
Hotel Prezident Praha

Realizace systému řízení osvětlení DALI

Řízení osvětlení Čvc 2018
Valentino, Pařížská

Realizace systému řízení osvětlení DALI

Řízení osvětlení Úno 2018
Konfigurace předřadníku

Konfigurace DALI předřadníků

Řízení osvětlení Čvn 2017

Kam dál?

Vytváříme návrhy a výpočty denního i umělého osvětlení od zadání pro průmyslové a administrativní budovy, banky, hotely, školy, nákupní centra, venkovní prostory i další veřejné architektonické stavby dle normativních a legislativních požadavků s minimalizací investičních a provozních nákladů na osvětlení.

Provádíme certifikované měření denního, umělého, nouzového i veřejného osvětlení. V minimálních časech, ve třech světových jazycích. Pod drobnohledem České metrologické společnosti.

Provádíme funkční zkoušky nouzového osvětlení pravidelně jednou do měsíce a kontrolu provozuschopnosti nouzového osvětlení minimálně jednou ročně dle legislativy a norem, včetně servisu značky INOTEC.