Staňte se součástí našeho příběhu

ikona posuvnik Envispot-kariera-02

Je nám líto, momentálně máme všechny pozice obsazené

Děláme projekty, za kterými si můžeme stát a být na ně pyšní

Jsme malá flexibilní společnost, která díky svému know-how, skvělým referencím a poctivému přístupu patří v ČR mezi špičky v oboru. Zabýváme se návrhy, výpočty, řízením, kontrolou a certifikovaným měření denního, umělého i nouzového osvětlení pro průmyslové a administrativní budovy, banky, hotely, školy, nákupní centra, venkovní prostory a další architektonické stavby. Staráme se o nouzové osvětlení na Hlavním nádraží v Praze, zrealizovali jsme projekt osvětlení terminálu B na letišti v Curychu a servisujeme také nouzové osvětlení v síti Kaufland po celé ČR. K práci přistupujeme zodpovědně a poctivě. Děláme jednoduše to, co opravdu umíme a díky tomu také prosperujeme.

Náš směr určují tyto hodnoty

Poctivost

Flexibilita

Ochota

Odbornost

Táhneme za jeden provaz

„Máme mezi sebou silné a přátelské osobní vazby. Každý z nás je úplně jiný, ale jsme otevření a umíme si říct věci na rovinu. Díky tomu se dokážeme pochopit, podpořit a dohodnout. Jsme kolektiv nadšenců, kteří mají mezi sebou důvěru a respektují jeden druhého. A je s námi sranda 🙂 .“

Nechceme nikoho brzdit v rozvoji, protože to brzdí i firmu

Angažujeme se v odborné společnosti. Máme úzký vztah s univerzitami (jeden náš kolega přednáší předmět světlo na ČVUT). 1x ročně se účastníme konference Světlo. Jezdíme na odborná školení k našim partnerům do zahraničí. Pořádáme exkurze do továren výrobců produktů, které servisujeme. Zapojujeme se do spolků, které se podílí na tvorbě odborných norem a nastavování kritérií v oboru.

Těšit se můžete na

  • Velmi pestré a zajímavé projekty, na kterých se toho můžete a vlastně musíte hodně naučit a vyrůst.
  • Příjemné prostředí a velmi přátelský kolektiv, který táhne za jeden provaz. Každý z nás je úplně jiný, ale umíme si říct věci na rovinu a respektovat se. A je s námi zábava 🙂 .
  • Minimálně 1x ročně můžete s kolegy (a pokud máte už i rodinu, tak i s rodinou) na společný víkendový teambuilding nebo se pobavit na našem tradičním vánočním večírku.
  • Skvělé technické zázemí, možnost pracovat s nejmodernějším vybavením a také se podílet na jeho výběru. Aby pro nás práce byla zábavou, často investujeme i do nových technických hraček 🙂 .
  • Volnou pracovní dobu, kterou si kolegové řídí sami. Pokud potřebujete něco udělat z domova, tak si to udělejte. Pokud si potřebujete něco osobního vyřídit v pracovní době, tak si to vyřiďte.

Nabízíme také

  • Mobil – i k soukromým účelům.
  • Auto – i k soukromým účelům.
  • Notebook. 25 dní dovolené.
  • Kafeterii na pracovišti.

Budujme ENVIspot společně

„Jmenuji se Lukasz Franek a chtěl bych rozšířit naši firmu o nové kolegy. Máme tu perfektní kolektiv, který táhne za jeden provaz. Se všemi se umím domluvit a všem důvěřuju. Nevyžaduju nesmyslné reporty, neřeším, v kolik kdo přišel do práce nebo jestli si něco potřebuje vyřídit i v pracovní době. Já osobně chci dělat práci, co mě baví a poskytovat zákazníkům služby tak, abychom si za tím výsledkem mohli stát a naše výpočty byly správně. Naše firma roste, protože my se chceme učit nové věci.“